Transport palet

EURO, przemysłowych i niestandardowych

Transport palet w kujawsko-pomorskim

Zorganizuj transport palet z firmą ARES

Posiadasz dowolnej wielkości palety z ładunkiem? Zależy Ci na szybkim, tanim i bezpiecznym przewozie? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Oferujemy transport palet EURO, przemysłowych oraz niestandardowych. Od kilku lat świadczymy usługi transportowe na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Współpracowaliśmy już z wieloma firmami z branży produkcyjnej, przemysłowej, budowlanej i nie tylko. Wyróżniliśmy się na tle konkurencji przede wszystkim niską ceną. Nie oznacza to jednak, że ucierpiała na tym jakość transportu.

Chcesz wybrać nasz transport, lecz zastanawiasz się ile palet pomieścimy? Dysponujemy flotą pojazdów mogących przewieźć ładunek ważący maksymalnie 1,5 tony. Nasi kierowcy podejmą palety w dowolnej części województwa kujawsko-pomorskiego, a następnie bezpiecznie przetransportują je we wskazane miejsce. Przewóz palet odbywa się szybko, sprawnie, tanio i z minimalną ilością formalności. Po dostarczeniu ładunku osobom zainteresowanym proponujemy także transport pustych palet. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Przewóz palet EURO

przewóz palet EURO

Paleta EURO — wymiary

Standardowa paleta EURO posiada określony rozmiar — 1200 x 800 x 144 mm. Jest to jedna z najczęściej wybieranych palet przez firmy z branży logistycznej ze względu na jej łatwy i wygodny przewóz. Nośność palety określona została na 1000 kg przy dowolnym ułożeniu ładunku oraz na 1500 kg przy równomiernym rozłożeniu. Sama europaleta waży 25 kg.

Transport palet EURO

Palety EURO bezproblemowo zmieszczą się w naszym busie w większej ilości. Umożliwiamy transport aż 10 palet EURO w jednym momencie. Chętnie podejmiemy się transportu europalety z dowolnego miejsca w kujawsko-pomorskim. Przesyłka paletowa — czyli towar umieszczony na palecie — zostanie przez nas przewieziony w niskiej cenie. Oferujemy zarówno transport z wymianą palet, jak i przewozimy palety bezzwrotne.

Co obejmuje transport na paletach euro?

Transport paletowy to przewóz dowolnego towaru umieszczonego na palecie — bez względu na to, czy jest to paleta EURO, przemysłowa czy niestandardowa. Oferujemy transport palet zarówno z ładunkiem drobnicowym, neutralnym, jak i tym o większej masie, sięgającej do 1,5 tony łącznie. Paleta transportowa może mieć dowolne wymiary. Oferujemy nawet transport pustych palet oraz palet transportowych pochodzących ze zwrotów. 

Wybierz firmę, której możesz zaufać. Wybierz ARES!

Przewóz palet przemysłowych

transport palet przemysłowych

Wymiary palet przemysłowych

Palety przemysłowe to tańsze odpowiedniki europalet, jednak pozbawione certyfikatów. Ich rozmiary potrafią być różne — zazwyczaj jednak wymiary palet przemysłowych to 1200 x 1000 mm lub 1200 x 1200 mm. Nośność palet przemysłowych (w zależności od rodzaju) wynosi średnio 400-1500 kg, a sama paleta waży do 20 kg. 

Przewóz palety przemysłowej

Transport palet przemysłowych jest wygodny dla przedsiębiorców, gdyż wiele firm dysponuje zbliżonymi do siebie rozmiarami palet. Dzięki temu po przewozie nie trzeba oczekiwać na zniesienie z nich ładunku, ponieważ w zamian otrzymujemy puste palety.

transport palet przemysłowych

Jak wygląda transport na palecie przemysłowej?

Wysyłka palet przemysłowych, niestandardowych lub EURO w każdej firmie transportowej wygląda nieco inaczej. Na transport palet są bowiem różne sposoby. Niektóre firmy nie dbają o właściwe zabezpieczenie palet w transporcie czy chociażby samo rozmieszczenie palet na busie, co zwiększa ryzyko uszkodzenia ładunku. Inne z kolei oferują wyłącznie transport z wymianą palet lub świadczą swoje usługi na konkretnych zasadach. My natomiast przewóz palety oferujemy najtaniej, najszybciej i najbezpieczniej, a przy tym realizujemy każde usługi transportowe paletowe zlecone nam przez klienta. Przewożone przez nas palety transportowe mogą mieć różne rodzaje i wymiary — a my i tak je zabierzemy.

Organizuj najtańsze przesyłki paletowe. Sprawdź ceny ARES!

Przewóz palet niestandardowych

transport palet niestandardowych

Transport palet niestandardowych obejmuje przewóz wszystkich tych, które wymiarami czy budową różnią się od palet EURO i przemysłowych. Są to najczęściej palety, które były docinane, aby w pełni dostosować je do transportowanego ładunku.

Dla nas nie stanowi problemu, aby zająć się przewozem palet niestandardowych, w tym także oferujemy transport palet bezzwrotnych.

Jak wysłać paletę z firmą ARES?

Sprawdzony i tani transport na paletach? Wyślij paletę z ARES!

Transport palet — kujawsko-pomorskie

Interesuje Cię tani przewóz europalet, palet przemysłowych bądź niestandardowych? Napisz do nas lub zadzwoń! Organizujemy transport palet w województwie kujawsko-pomorskim. Przewozimy palety między miastami i wioskami. Wybierz interesującą Cię miejscowość z menu, aby poznać szczegóły  postaw na sprawdzony transport palet!