Transport kartonów

Transport kartonów w kujawsko-pomorskim

Na czym polega transport kartonów?

Dysponujesz dowolną ilością paczek, kartonów, worków czy innego typu drobnicą? Chcesz sprawnie i tanio przewieźć je do swojego klienta? Skorzystaj z naszych usług transportowych. Podejmujemy zarówno większe, jak i mniejsze paczki bez specjalnych pojemników transportowych lub palet. Nasze usługi z zakresu transportu paczek, kartonów, worków i drobnicy świadczymy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów z różnych branż. Oferujemy transport kartonów, w których znajdują się części mechaniczne, materiały tekstylne czy sprzęty elektroniczne. Zarówno duże kartony, małe paczki, jak i pozostałą drobnicę transportujemy w taki sposób, żebyś nie musiał płacić za puste przejazdy. Każdy przewóz Twoich towarów zrealizowany „przy okazji” to oszczędność dla nas i nawet o 50% niższa cena dla Ciebie.

Przewóz paczek

transport paczek ARES

Planujesz transport paczek o niewielkich gabarytach i nie wiesz, na jaką firmę przewozową się zdecydować? Nie bez powodu powinieneś wybrać właśnie nas. Firma transportowa ARES oferuje przesył paczek między Twoją firmą a klientem bez względu na dzielącą Was odległość, na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Z nami nie musisz martwić się, że Twoja paczka zaginie podczas transportu. Nie trafia bowiem ona do magazynu, kontenerów ani nie jest przekładana z jednego środka transportu na drugi. Zlecenie na przewóz paczek realizujemy natychmiast, a więc przyjeżdżamy po nią naszym samochodem dostawczym, zabieramy i wyładowujemy dopiero u Twojego klienta.

Co zaliczamy do przewozu paczek?

Sprzęty elektroniczne

Oferujemy transport niewielkich paczek ze sprzętami elektronicznymi — telefonami, zegarkami, słuchawkami, gadżetami kuchennymi i wieloma innymi.

Małe części samochodowe

Proponujemy transport paczek z częściami samochodowymi, umieszczanymi w niewielkich opakowaniach — śruby, łożyska, żarówki, filtry i wiele innych.

Akcesoria i dekoracje

Transportujemy małe paczki, w których umieszczone zostały akcesoria i dekoracje domowe lub do biura — wazony, maskotki, zastawę stołową, artykuły świąteczne i nie tylko.

Artykuły biurowe

Przewóz paczek obejmuje także transport artykułów niezbędnych do biura — zszywaczy, koszyczków, notesów, segregatorów, długopisów i wielu innych umieszczonych w niewielkich opakowaniach.

Przewóz kartonów

transport kartonów ARES

Chcesz przetransportować większą ilość produktów zapakowanych w kartony? Usługi transportowe świadczone przez naszą firmę będą dla Ciebie najodpowiedniejsze. Oferujemy transport kartonów pojemnym busem bez względu na ilość zleconych przesyłek. Jeśli kartonów będzie więcej niż wynosi pojemność naszego samochodu, zaoferujemy dodatkową, tańszą usługę, aby koszt przewozu kartonów nie wyszedł Cię zbyt wysoki.

transport kartonów ARES

Co zaliczamy do przewozu kartonów?

Sprzęt AGD/RTV

Nasza firma oferuje transport dużych kartonów, w których może znajdować się różnego typu sprzęt RTV, a także artykuły gospodarstwa domowego — telewizory, radia, roboty kuchenne i inne.

Meble i wyposażenie

Jeśli kupujesz nowe meble lub wyposażenie domu, które znajduje się w kartonach — chętnie je przewieziemy. Oferujemy transport biurek, stołów, krzeseł i innych mebli w kartonach.

Przedmioty z przeprowadzki

Zajmiemy się transportem wszystkiego, co umieściłeś w kartonach podczas przeprowadzki — ubrania, ozdoby i dekoracje, sprzęty kuchenne, książki i wiele innych.

Artykuły hurtowe

Jeśli sprzedawany przez Ciebie produkt umieszczasz w kartonach, to także go przewieziemy — oferujemy transport artykułów tekstylnych, PCV, części samochodowych i dowolnych innych.

Przewóz drobnicy

transport drobnicy ARES

Firma ARES oferuje także transport drobnicy. Na czym dokładnie polega ta usługa? Jeśli posiadasz artykuły, które nie zajmują dużo miejsca, a często nawet i nie są zapakowane w kartony, tylko folię, stretch lub są luzem — chętnie je przewieziemy. Nasi kurierzy każdego dnia realizują usługi transportowe w obrębie kilku miast. Często nasze busy nie są wypełnione w 100%, a więc zawsze znajdzie się miejsce na Twoją drobnicę. Tak zrealizowany przewóz drobnicy pozwoli Ci dostarczyć niewielkie przesyłki dla Twoich klientów, a co ważne — za transport nie zapłacisz dużo, gdyż nasz kurier i tak jedzie w to miejsce!

Co zaliczamy do przewozu drobnicy?

Opakowania ofoliowane

Transportujemy niewielkie ładunki owinięte folią lub stretchem, które nie zajmują dużo miejsca — są to m.in. ubrania, ozdoby i dekoracje, inne przedmioty.

Przesyłki kopertowe

Proponujemy transport pakunków umieszczonych w kopertach — wliczają się do nich akcesoria elektroniczne (np. karty pamięci, karty graficzne), a także inne przedmioty, które mieszczą się w kopercie.

Niewielkie worki

Oferujemy transport małych worków i reklamówek z dowolnymi przedmiotami — mogą to być opakowania ze śrubkami, częściami mechanicznymi, dowolnymi komponentami i nie tylko.

Pozostałe przedmioty

Transportujemy wszystko to, co uda nam się zmieścić do naszego samochodu. Jeśli więc nie chcesz płacić za osobny transport, zapewnimy przewóz „przy okazji”, dzięki czemu zapłacisz niewiele.

Transport kartonów — kujawsko-pomorskie

Z firmą ARES w bezpieczny sposób możesz przetransportować paczki, kartony i dowolną drobnicę. Często w przypadku niewielkich przesyłek jesteśmy w stanie połączyć kilka zleceń, a to oznacza spore korzyści dla Twojej firmy. Transport kartonów, paczek, drobnicy itp. organizujemy w całym województwie kujawsko-pomorskim. Przewóz drobnicy oraz kartonów realizujemy najszybciej i praktycznie od ręki.

Umów się na transport kartonów, paczek i wszelkiej innej drobnicy, a my wykonamy go dla Ciebie już w ciągu kilku dni!