Ile kosztuje transport z Salonu Agata Meble? (2023)

Salony Agata są obecnie wiodącym dystrybutorem mebli i wyposażenia domu. Asortyment jest na tyle zróżnicowany, że u niektórych klientów sklepu pojawia się pytanie: ile kosztuje transport? Czy jest on opłacalny? Może lepiej zdecydować się na wybór usług innej, zewnętrznej firmy transportowej? W dzisiejszym wpisie przedstawiamy cennik transportu ze sklepu Agata Meble oraz prezentujemy kilka ciekawostek związanych z Salonem.

cena transportu z salonu agata meble

Cena transportu ze sklepu Agata Meble (Bydgoszcz)

Sklep Agata Meble oferuje transport wyłącznie w Polsce. Na stronie internetowej sprzedawcy możemy znaleźć prosty w obsłudze kalkulator kosztów transportu. Tym razem pod lupę weźmiemy cenę transportu oferowanego przez Salon Agata Meble w Bydgoszczy. Poniżej prezentujemy przykład ile kosztuje transport poszczególnych gabarytów, jeśli chcielibyśmy je zamówić do tego samego miasta.

W przypadku wyboru dostawy z Salonów Agata Meble rozlokowanych w innych miejscowościach, cena transportu może być znacznie wyższa. Ostateczna kwota zależy także od wybranej firmy transportowej oraz zakresu usług dodatkowych. A tych jest naprawdę sporo.

Zakres usług dodatkowych Agata Meble

W ramach świadczonych usług transportowych Salony Agata Meble oferują między innymi:

wniesienie towarów

rozpakowanie towarów

okazanie towaru klientowi

ustawienie mebli we wskazanym miejscu

wyniesienie pustych opakowań z domu klienta

drobny montaż do 15 minut

Wyżej przedstawione usługi zostały szczegółowo opisane na stronie www.agatameble.pl/transport. Nie wszystkie z nich mogą zostać zrealizowane. Niektóre bowiem zależą od wybranej firmy transportowej lub konkretnego, zakupionego produktu.

Darmowy odbiór osobisty w Salonie Agata Meble

Nie chcesz przepłacać za transport? Sklep Agata Meble oferuje darmową dostawę do wskazanego przez Ciebie Salonu. Tę opcję wybierasz w momencie składania zamówienia poprzez stronę internetową sprzedawcy. Zamówienie będzie na Ciebie czekało 5 dni od czasu jego dostarczenia do salonu sprzedaży lub magazynu (w zależności od miejscowości — szczegóły otrzymasz w mailu). Więcej o tym, w jaki sposób za darmo odebrać zamówienie w Salonie Agata Meble znajdziesz tutaj: www.agatameble.pl/odbior-osobisty.

W niektórych miastach, takich jak Bielsko-Biała, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Radom, Szczecin czy Warszawa-Targówek, istnieje możliwość dostarczenia towaru do Megaskrytki.

Transport z Salonu Agata Meble — czy to się opłaca?

Z racji tego, że Salon Agata Meble korzysta z usług zewnętrznych firm transportowych, nie można wiele powiedzieć o tym, czy sklep wyróżnia się czymś pod kątem przewozu. Na pewno warto zwrócić uwagę na szeroki zakres usług dodatkowych, lecz nie w każdym przypadku zamawiający może na nie liczyć. Problem z kolei pojawia się w momencie, gdy towar zamawiamy z dwóch różnych punktów lub pod dwa odrębne adresy. Wtedy firmy transportowe, które współpracują z Salonem Agata Meble mogą nie uwzględnić niższej ceny dostawy z racji pobrania lub wyładowania towaru „po drodze”

W takiej sytuacji szczególnie warto sprawdzić cennik usług transportowych innych firm, gdyż może zdarzyć się tak jak w przypadku ARES Transport, że przewoźnik obniży koszty drugiej przesyłki i w efekcie dostarczenie zamówionych produktów będzie znacznie tańsze niż od bezpośredniego dystrybutora.

Chcesz sprawdzić jak wygląda opłacalność transportu w Twoim przypadku? Zamów bezpłatną wycenę, a już w ciągu 24 godzin uzyskasz odpowiedź!

Dodaj komentarz